Druhé filmové představení – Bezva ženská na krku

Přípravy jsou téměř u konce

O druhém promítaném filmu se svedl boj v anketě na internetu. Vítězem se nakonec stala letní komedie Tomáše Hoffmana – Bezva ženská na krku s Ondřejem Vetchým a Petrou Hřebíčkovou v hlavní roli.

Protože v anketě hlasovalo poměrně hodně lidí, byli jsme velice napjati, kolik vás nakonec dorazí. Informace o tom, že se ve Škvorci rozjíždí letní kino se ale asi roznesla natolik, že i když jsme (spíše pro legraci) natiskli 104 vstupenek, málem nám nestačili. Díky 98 divákům v hledišti jsme byli schopni i tentokrát poplatit všechny poplatky spojené s provozem kina.

Tištěné vstupenky ale nebyla jediná novinka, kterou jsme si pro vás připravili. Podařilo se nám například sehnat větší a kvalitnější promítací plochu (děkujeme Martinovi Vodičkovi). Také jsme přesunuli a zastřešili režii v prostoru vzadu za diváky a sehnali profesionální zvukovou kartu pro lepší zvuk. Díky Zálabským jsme do hlediště umístili pár laviček na sezení.  A ti, kdo dorazili včas si mohli za symbolické ceny nově zakoupit pokorn nebo domácí trdelníčky (výtěžek z prodeje jde na konto spolku a bude použit k pořádání dalších přestavení). Milovníci zmrzliny si přišli na své díky spolupráci se Savoia Residence & Bistro. Teplé jídlo a studené nápoje jste si mohli již tradičně zakoupit v hasičské klubovně. Doufáme, že vám u nás chutnalo. Snažíme se vás, diváky, hýčkat co nejvíce, protože bez vás bysme další představení letního kina pořádat nemohli.

Opravdu děkujeme, že jste dorazili!