Divácký rekord – Špunti na vodě

Rekordní počet diváků v hledišti

Zcela zaplněné hlediště – sen každého promítače

Už v průběhu internetového hlasování bylo vidět, že filmovou komedii Jiřího Chlumského Špunti na vodě si přeje vidět asi téměř každý. Pro tuto letošní filmovou novinku bylo více než 100 z celkového počtu 145 hlasujících.

I přes docela nepříznovou předpověď ale návštěvnost na tomto (původně) posledním letošním promítáním překonala veškeré naše očekávání. Z původně troufalého počtu 152 vytištěných vstupenek nezbyla tentokrát ani jediná! Do příští sezóny to budeme muset se vstupenkami vymyslet jinak, protože pokud to takhle půjde dál, asi se ustříháme.  Pohled do zcela zaplněného hlediště byl ale nezpomenutelný.

Počasí nám nakonec opět dopřálo dokoukat celý film a dokonce sbalit všechnu techniku bez jediné kapky deště. Děkujeme všem divákům, za to že jste dorazili. Díky vám můžeme společně s hasiči připravit dětem filmové rozloučení s prázdninami a v pátek 1.9. promítat zcela zdarma (tedy i pro rodiče). Máme z toho velkou radost.  Těm kteří nepřijdou, přejeme hezký zbytek léta a třeba se v kině zase potkáme. A třeba to bude i dříve, než zase o prázdninách…