Držte nám palce!

Aktualizace 26.1.2018 – Dnes nám bylo oznámeno, že naše žádost o grantový příspěvek pro nákup techniky byla bohužel zamítnuta. Děkujeme za to, že jste nám drželi palce. Nevěšíme hlavu a budeme bojovat dále. Zároveň samořejmě stále platí, že pokud byste měli ve svém okolí někoho, komu se náš projekt líbí a chtěl by ho podpořit, dejte nám určitě vědět.

Nyní tedy známe podmínky pro nejbližší měsíce a můžete se těšit na brzké zveřejnění programu na jarní část sezóny.


Provoz kina zajišťujeme díky vstřícnosti našich zaměstnavatelů, kteří nám půjčují techniku zdarma, drobným dárcům a výtěžkům z vašeho vstupného. Protože to ale nikdy nebude stačit na to, abychom mohli pořídit vlastní projekční a ozvučovací techniku (řádově několi set tisíc), rozhodli jsme se zabojovat o granty a dotace.

V průběhu prosince jsme tedy úspěšně podali žádost o grant v celkové výši 249.000 Kč z programu Podpora regionů u Nadace ČEZ. Pokud náš projekt zaujme radu nadace a naše žádost bude úspěšně vyřízena, chtěli bychom pořídit z této částky vlastní filmový projektor a ozvučovací audio techniku. Mohli bychom díky tomu lépe plánovat termíny promítání, nebo (protože je projektor téměř 2x silnějí) v létě promítat dříve. Stejně tak budeme moci pomáhat škole, školce a ostatním spolkům s ozvučením jejich akcí.

Protože tedy netrpělivě čekáme na výsledek grantového řízení, zatím neplánujeme na pevno termíny dalších promítání. Neznamená to ale, že pro vás nemáme daší nápady.

Držte nám tedy palce, protože o naší žádosti by měla rada nadace rozhodovat již tento týden. Jak jsme dopadli vám dáme samozřejmě vědět.

 

2 Responses

  1. Zdeněk napsal:

    Dobrý den, a co kdyby jste to zkusily tady http://www.pomahejpohybem.cz

    • Jaroslav Vácha napsal:

      Děkujeme za tip. U nadace společnosti ČEZ jsme se rozhodli bojovat v jiném grantovém programu. Veříme, že budeme mít větší šance. Ale každopádně děkujeme za nápad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..