Nadace Via podpořila Bio Bezdíkov

Máme pro vás skvělou zprávu. Podařilo se nám uspět s žádostí o grant na nákup tolik potřebné audio techniky nejen pro promítání ve vašem kině. Projekt Spolku sousedů – Bio Bezdíkov byl podpořen v programu Živá komunita Nadace Via díky štědré podpoře Nadace JABLOTRON, NET4GAS, manželů Hany a Dalimila Dvořákových, Friends of Via a dalších dárců.

Včera jsme podepsali smlouvu o poskytnutí nadačního příspěvku, a tak se můžete na některé z našich budoucích akcí těšit na lepší zvuk. A nejen to. Díky tomuto grantu, již nebudeme tolik závislí na podpoře našich zaměstnavatelů. Můžeme tak plánovat termíny našich akcí podle toho, kdy nám to bude vyhovovat a ne podle toho, kdy bude technika volná a k dispozici.

Pořízená technika nám poslouží i jako dobrý základ pro ozvučování větších akcí, jako byl třeba Adventní koncert naší školy, nebo právě chystaná školní Akademie, která proběhne v květnu v sokolovně a na které se potkáme.

Technika bude po dohodě k dispozici i ostatním škvoreckým a třebohostickým spolkům a organizacím až vyřešíme drobnosti jako je například její pojištění.

I když je to pro nás velká pomoc a úleva, neznamená to, že polevíme ve shánění dalších zdrojů financování. Profesionální technika je velmi drahá a do úplné samostatnosti nám chybí třeba projektor, sada mikrofonů, BluRay přehrávač a další drobnosti za nemalé peníze. Tento úspěch nás přesvědčil, že to, co děláme má smysl a my to rozhodně nevzdáváme.

Děkujeme vám za podporu, kterou nám dáváte tím, že k nám chodíte. Budeme i nadále dělat vše pro to, abyste se u nás cítili co nejlépe.