Startujeme letní sezónu

Plakát v PDF

Plakát v PDF

S velkou radostí vám oznamujeme program Bia Bezdíkov pro naši druhou letní sezónu. Začínáme již tento pátek, 22. června ve 21:30 představením pro naše nejmenší diváky a jejich rodiče. První promítání letního kina tedy bude takové malé rozloučení se školním rokem a snad i příjemným začátkem prázdnin.

Během léta se můžete těšit na několik novinek. Jednou z nich je například promítání v Třebohosticích na trampské osadě Old Wanderers. Druhou bude určitě lepší zvuk než vloni.

Bohužel jsme se ale nevyhnuli mírnému zvýšení vstupného. Byli jsme nuceni k němu přistoupit jednak proto, že je stále těžší vyjednat původní podmínky u distributorů a jednak pro to, že příjem ze vstupého je naším hlavním zdrojem financí pro rozvoj kina. Určitě jsme se za ten rok trochu posunili, ale ještě je toho hodně, co bychom pro hladký průběh našich představení potřebovali pořídit a tak doufáme, že tuto změnu pochopíte. O našem hospodaření se můžete dozvědět více informací díky transparentnímu účtu (ZDE), který používáme. Stále však zůstává, že pokud k nám dorazí celá rodina, dvě děti mají vstup zdarma.

Těšíme se tedy na vás již za pár dní v parku před hasičárnou a doufáme, že si letní kino spolu opět užijeme.

Celý program v PDF naleznete ZDE.