Dárcovská výzva – potřebujeme vaši pomoc

V těchto dnech končíme druhou sezónu a připravujeme pro vás další, již třetí. Během našich 19 filmových představení se vás sešlo už více než 1100 a strávili jsme spolu téměř 30 hodin zábavy i poučení. Věříme, že jsme vás za dobu, co se s námi potkáváte, přesvědčili o tom, že to myslíme vážně.

Díky podpoře Nadace Via máme základ zvukové techniky pro ozvučování našich představení. Protože se s námi ale nepotkáváte jen v kině, ale i na koncertech, besedách a dalších kulturních akcích v našem městysi, ještě nám “pár” věcí chybí.

Abychom mohli ozvučovat vánoční koncerty během adventních slavností na náměstí nebo v kostele sv. Anny potřebujeme do výbavy pár prostorových mikrofonů. Bezdrátové mikrofony si také stále půjčujeme a není to vždy hladké. Také by se nám hodil rozkládací nůžkový stan, aby nám nezmokla technika  a dlouho nám vydržela. Nakonec i taková drobnost jako jsou obaly na reprobedny (proti dešti) se pohybují v řádu tisíců korun.

Za podpory Nadace Via jsme tedy vytvořili dárcovskou výzvu, ve které nás můžete podpořit jakoukoliv částkou. Pokud se vám líbí, co v Bio Bezdíkov děláme, pojďte do toho s námi a podpořte nás.  Navíc každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!