Máme tisícího diváka!

V pátek 10. srpna jsme se sešli na zcela zvláštním místě. Díky pochopení osadníků z osady Old Wanderers v Třebohosticích, naše sousedské  kino našlo dočasné útočiště uprostřed krásné přírody v údolí Doubeckého potoka. Ve Škvorci, na našem tradičním místě totiž aktuálně řádí filmaři.

I když byl tento den po dlouhé době jednoznačně nejchladnějším za několik posledních týdnů a občas i zapršelo, sešlo se nakonec 56 diváků na které během promítání legendární komedie Jana Prušinovského Okresní přebor nespadla ani jediná kapka. Opět se tedy potvrdilo naše heslo, že v našem kině nikdy neprší.

Jsme rádi, že tentokrát dorazila přesila diváků z Třebohostic, dokonce jsme uvtítali i pár cyklistů ze sousedních Úval. Kouzlo místa asi udělalo své. Co nás ale těší nejvíce je, že jsme mohli uvítat našeho oficálního tisícího diváka, kterým se stal Vašek Valenta z Třebohostic. Moc gratulujeme a doufáme, že si dvě volné vstupenky na některé z příštích představení užije.

Jsme opravdu rádi, že jsme měli možnost promítat  tomto milém místě, na které se nám podařilo poprvé přitáhnout i pár lidí, kteří neměli ani potuchy, že existuje. Atmosféra byla opravdu vřelá a doufáme, že se všichni dobře bavili. Bylo to také naše první promítání na místě, kde není elektřina. Promítali jsme tedy ze zapůjčené elektrocentrály.

Závěrem je třeba poděkovat osadnímu výboru, že to s námi zkusil. Doufáme, že jsme důvěru nezklamali a nebyli jsme tu naposledy. Také bych rád poděkoval všem, ktěří nám přišli pomoci se stavbou a bouráním. To je to, co naší myšlenku sousedského kina posunuje dopředu. Díky.