Co děláme, když zrovna nepromítáme?

Vaše Bio Bezdíkov přes zimní sezónu promítá (díky spolupráci s rodinou Zálabských) jednou měsíčně v sále jejich hostince na Masarykově náměstí.

Zároveň se ale v těchto dnech pilně připravujeme na letní sezónu – dohadujeme podmínky s distributory, domlouváme termíny s našimi hasiči, nebo třeba pronájem pozemku a omezení nočního klidu s úřadem městyse. Také se pokoušíme přinést opět nějaké novinky oproti minulému létu. Pokud se to podaří, určitě se to včas dozvíte.

Co ale děláme v mezičase mezi promítáními? Pomáháme třeba spřáteleným spolkům a organizacím. Většinou pro ně zabezpečujeme ozvučení nebo video prezentace. A děláme to rádi. Mohli jste nás tedy potkat na adventních slavnostech a koncertě ve Škvorci, při rozdávání Betlémského světla, na valné hromadě Spolku dobrovolných hasičů, valné hromadě školního atletického klubu v Újezdě nad Lesy, na 14. ročníku atletických závodů Za Újezdskou sovou (kterého se zúčastnilo na 500 mladých běžců z okolních škol a atletických klubů) nebo třeba na prvním škvoreckém turnaji v ping – pongu.

Na co se ale těšíme nejvíce je start letní části sezóny a s tím spojené promítání pod širým nebem. Těšíme se, že nám zachováte přízeň, a že se v parku na Masarykově náměstí potkáme spolu i letos.