Naše vstupenky koupíte i online

Klikněte pro nákup vstupenek na Bezdíkovské filmové léto 2019

Jednou z novinek třetí letní sezóny Bio Bezdíkov je možnost nákupu online vstupenek. Díky spolupráci s portálem SMSTicket máte možnost získat vstupenku v klidu a bez fronty před pokladnou. Také nemusíte hledat drobné a platbu provést platební kartou nebo bankovním převodem. V případě našich akcí s omezeným počtem míst bude online předprodej hlavním způsobem jak si zajistit místo v sálu.

Při příchodu budou mít lidé s předem zakoupenou vstupenkou přednost, protože jejich odbavení je pro nás rychlejší a jednodušší (pouze načtení vytištěného QR nebo SMS kódu). Díky tomu, že budeme před představením alespoň trochu vědět, kolik dorazí lidí, můžeme se na vás také lépe nachystat – nakoupit třeba potřebné množství občerstvení.

Protože je ale s touto možností spojeno množství poplatků (náklady za platbu kartou jdou za obchodníkem) a my se snažíme ceny vstupenek držet co nejníže to jde, při online nákupu jsou naše vstupenky o 5 Kč dražší. Nejsou to všechny náklady, část jich stále jde za námi, ale chtěli jsme vám dát tuto možnost bez toho, aby nám to výrazně zahýbalo rozpočtem na jednotlivá představení.

Upravili jsme tedy naše webové stránky, kde můžete pomocí tlačítka bezpečně a v klidu domova zakoupit požadovaný počet vstupenek. Pro nákup jakékoliv vstupenky našeho letního kina můžete použít tlačítko nebo QR kód v tomto článku. QR kódy pro jednodušší přístup na prodejní portál jsme umístili i na naše plakáty.