Pulp Fiction – Aktuální informace

Aktualizace 19.7. 18:00 – Po celodenním sledování radarů a předpovědí jsme se rozhodli, že jdeme chystat dnešní promítání a potkáme se večer v parku. Doražte s předstihem, ať si zaberete místo a stihnete udělat našim hasičům pořádnou útratu. Věříme, že napodruhé to již vyjde a bude to stát za to!

Aktualizace 19.7. 11:00 – Předpověď na dnešní večer vypadá příznivě. Sice dnes ve Škvorci trochu sprchne, ale večer by měl být suchý a teplejší, než včera. Dohodli jsme se tedy, že promítat budeme dnes večer od 21:30 s tím, že definitivní rozhodnutí padne v 18:00 a zveřejníme ho zde na webu, abyste měli dost času se připravit a dorazit. Doporučujeme vzít s sebou židličky a křesílka, je možné, že tráva bude ještě vlhká (plachtu na ležení roztáhneme). Vstupenky zakoupené v předporodeji samozřejmě platí. Pokud dnes nemůžete dorazit a chcete vrátit vstupné , ozvěte se nám.


18.7. 19:00 – Bio Bezdíkov aktuální info – situace v parku není ideální (spadané větve) a nevypadá to na zlepšení. Pršet má nejméně do devíti. Celý tým je připraven promítnout Pulp Fiction v náhradním termínu zítra v neděli nebo v pondělí. Sledujte aktuální dění na biobezdikov.cz O tento zážitek vás nechceme připravit