Promítání na podporu Ukrajiny se vydařilo

Prijmy av ydaje

Příjmy a výdaje promítání filmu Poslední závod

V pátek 25.3.2022 jsme zahájili naši šestou sezónu mimořádným představením, na které jsme se díky covidu a odložené premiéře těšili opravdu dlouho. Promítání filmu režiséra Tomáše Hodana Poslední závod bylo unikátní nejen v tom, že jsme jej mohli uvést den po jeho premiéře, ale i díky tomu, že některé scény tohoto filmu se natáčely přímo v sále hostince U Zálabských, ve kterém jsme promítali a kde jej nakonec sledoval rekordní počet našich 89 diváků. Z rekordní návštěvnosti jsme tentokrát měli dvojnásobnou radost, protože jsme se rozhodli nepomáhat Ukrajině jen drobným darem, například pomocí DMS, ale tím, co umíme, co nám dává smysl a bude mít větší užitek. A tak (jak jsme avizovali dopředu) celý zisk z tohoto představení věnujeme na sbírkové konto SOS Ukrajina obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni. Narvaný sál, do kterého jsme museli oknem přinášet další židle, jsme ale nečekali a moc vám za to děkujeme.

 

Poděkování

Kolik jsme vybrali na vstupném a jaké náklady máme s konkrétním promítáním, můžete vidět v tabulce v tomto článku. K zisku 3.706 Kč jsme za náš spolek něco doplnili a díky vám, našim věrným divákům, jsme odeslali na sbírkové konto celé 4.000 Kč. Přesvědčit se o tom můžete ZDE na našem transparentním účtu, který (bohužel) i po pěti letech našeho fungování, vedeme stále jako jediný spolek ve Škvorci. Ačkoliv se to může zdát jako malá částka, věřte, že tomu tak není a poděkování za tento svůj dar můžete najít i na oficálním twitterovém účtu Člověka v tísni, kde ho vidělo přes 16.000 sledujících. Pokud byste přesto chtěli dále přispět na dobrou věc, máte samozřejmě možnost tak udělat na stránkách https://www.clovekvtisni.cz/darujte, případně na sbírkových kontech jiných organizací, které se zabývají konkrétní pomocí postižené Ukrajině.

Ještě jednou děkujeme všem našim divákům, pomocníkům a podporovatelům za skvělý zážitek a pomoc válkou těžce zkoušené Ukrajině a těšíme se na shledanou při našich letních představeních, které pro vás již připravujeme. Poprvé se sejdeme již tradičně v červnu, při dětském představení, které organizujeme na konci školního roku, jako poděkování nejen dětem za jejich celoroční snažení, ale i učitelům a rodičům za to, že je na jejich cestě podporují.

 

Platba na sbírkové konto SOS Ukrajina Člověka v tísni o.p.s.