Událost

MAMMA MIA!

Kdy: Sobota 22.09.2018 - 20:00

Kde: Hostinec U Zálabských, Masarykovo náměstí 49, Škvorec

Délka: 109 minut

Vstupné: ZDARMA

Bio Bezdíkov vás zve na filmový muzikál na motivy celosvětově úspěšného divadelního muzikálu s Meryl Streepovou a Piercem Brosnanem v hlavních rolích.
Protože muzikály jsou především hudební zážitek, budeme se snažit vám tento zážitek zprostředkovat v prostorovém zvuku Dolby Digital. Film uvádíme v českém dabingu.

Díky podpoře volebního sdružení Sousedé vám tento film budeme promítat ZDARMA.

Obsah

Mladičká Sophie (Amanda Seyfried) žije se svou potrhlou matkou Donnou (Meryl Streep) na idylickém řeckém ostrůvku, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Sophie se bude brzy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeši jediný problém – kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi mládenci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni – rozevlátý obchodník Sam (Pierce Brosnan), upjatý bankéř Harry (Colin Firth) a svérázný dobrodruh Bill (Stellan Skarsgård) – přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu těchto tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude veselo i bez svatby. A navíc všichni tančí a zpívají kouzelné písně skupiny Abba!

Trailer